Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin

21 Nisan 2009

İNSAN VÜCUDU ATLASI


Vücudun bütün işlevlerini kapsayan ve farklı organların görevlerini anlatan anatomik çizimlerle çevirisi dâhil akademik denetimden geçmiş içerik.Çocuğun boyunu ölçmek ve vücudunun farklı bölümlerini daha iyi öğrenmesi için eğlenceli notlarla bezenmiş büyük boy poster.
Bir çocuğun bedeni ve işleyişi hakkında aklına gelebilecek her tür sorunun uzmanları tarafından çocuklara özel hazırlanmış yanıtları.Temel terimler ve verilerle zenginleştirilmiş özel çizimlerle öğrenmeden davranışa, anatomiden gelişime; insanı kapsayan bütün konularda çocuğun insan hakkında bilmesi gereken her şey…
Eğlenceli çizgilerle vücudunu ve hayatını etkileyen ama farkında olmadan yaptığın tüm davranışlarını keşfet… 6-10 yaş arası çocukların gelişimini doğru yönde etkileyecek, gelişim süreçleri içerisinde ebeveynlere de çok büyük kolaylıklar sağlayacak bir kaynak kitap olan İnsan Vücudu Atlası dünyanın birçok ülkesinde okunuyor.
Çocuklar merak ettikleri, sorabildikleri ya da soramadıkları tüm soruların cevaplarını bu kitapta bulabilecekler. Kitabın içine gizlenen ve istenirse koparılabilen poster sayesinde boylarını ölçüp, zaman içindeki gelişimlerini izleyebilir ve vücudunun farklı bölümlerini daha iyi öğrenebilirler.
Vücudun tüm işlevlerini kapsayan ve farklı organların görevlerini anlatan anatomik çizimlerle, hem keyifli vakit geçirecekler hem de öğrenmenin keyfine varacaklar.

3 dostum yazmış.. on "İNSAN VÜCUDU ATLASI"

Nezihe Ak İnci on 21 Nisan 2009 07:06 dedi ki...

Cok merak ettim bu kitabi vatana doner donmez temin etmeye calisacagim. Paylasim icin tesekkurler :)

Doğa on 21 Nisan 2009 18:19 dedi ki...

Aslında cok daha detay resımler var kıtapla ılgılı ama blogda yayınlamak nasıl olur karar veremedım. Ozellıkle ben nasıl oldum sorusuna yanıt verılmıs kıtapta. Gorseller de bu yondeydı , en ıyısı zamanı gelınce cocuklarımızın kıtaplıgında yerını almaları Nezıhecım.

Adsız dedi ki...

Aslında cok daha detay resımler var kıtapla ılgılı ama blogda yayınlamak nasıl olur karar veremedım.Cok merak ettim bu kitabi vatana doner donmez temin etmeye calisacagim

Yorum Gönder

okuYORUM :)

 

* Copyright 2008 All Rights Reserved Baby Blog Designed by Ipiet | All Image Presented by Tadpole's Notez