LinkWithin

Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin

7 Ekim 2009

NOENGEL VE DESTEĞİ...

Sabahları ilk iş, izlediğim sevgili dostlarımın bloglarını ziyaret etmek. Dün sevgili NO ENGEL'ın blogunu ziyaret ettiğim de aşağıda gördüğün tanıtımla karşılaştım. Aslın da tanıtım demek istemiyorum ,Noengel bizimle ilgili düşüncelerini çok içten ,çok samimi bir şekilde okurları ile paylaşmış. Sulu gözlü ben , ağladıktan sonra :) yorumumu sayfasın da yaptım. Blog dünyasına girdğim de beni ilk destekleyen Neziheciğim den sonra Noengelin desteğini unutmayacağım....4 yorum:

 1. Ne demek sevgili Senay, asil destegi ben senin guzel yorumlarinla yasadim. Sende o cici kizinla hayatimiza renk kattin. Valla ben blogunda gezerken kendi blogumda gezmis gibi rahattim Hic oyle misafir gibi degil yani... :) Sevgili noengel de icten yazisiyla benim dediklerimi tastikliyor. Blog alemin de nice guzel gunlere... :D

  YanıtlaSil
 2. :) Aminnnnnn Neziheciğim..aminnnn

  YanıtlaSil
 3. Sevgili Doğa ,
  Bu yazıyı şimdi gördüm ve mutlu oldum. Blog dünyasında o kadar çok blog var ki hangi birinin okunulası,ilgi çekici olduğunu karar vermek çok zor. Benim burada yaptığım sizin gibi blogları ben okuyor,inceliyorsam izlenmeye,takip edilmeye değer buluyorum demektir.Benim dünyamda kileri sizin gibi değerli kişiliklere ulaştırmanın mutluluğuda bambaşka oluyor hani. O yüzden dünya döndükçe biz gerek yönlendirme,gerek tanıtım olsun elimizden gelen desteği vereceğiz değerli arkadaşım. Burada benim için başlık açmana gerçekten gerek yoktu.O güzel yorumunu bloğumda zaten yapmıştın.Benim için başlık açıp,onure ettiğin için teşekkür ederim dostum.Sevgiyle ve sağlıcakla kalınız.

  YanıtlaSil
 4. Az bile yazmıştım :)

  Sevgiler..bizden..

  YanıtlaSil

okuYORUM :)